Rabbids Crazy Rush

Ücretsiz Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 170 MB
  • Version 8.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Ubisoft
Bu harika ve heyecanlı sonsuz koşu oyunu olan Rabbids Crazy Rush sizleri bekliyor.Hadi zıplayarak,hoplayarak ve engelleri aşarak uzun süren Ay'a çıkma macerasına çıkalım.

 Rabbids Crazy Rush,  yapımcısı Ubisoft'a ait olan sonsuz koşu oyunu severlere hazırladığı ücretsiz iOS oyunu. Adından da tahmin edeceğiniz üzere ounda çılgın tavşanları kontrol ediyorsunuz. Aya ulaşma planları yapan bu çılgın tavşanlarla uzun bir maceraya atılıyorsunuz.

 Mobil platformda en çok oynanan oyunlardan biri olan Rabbids Crazy Rush bir sonsuz koşu oyunudur. Bu halkaya son katılan popüler isim Ubisoft oluyor. Rengarenk,bizi oyunun heyecanına kaptıran yüksek kalitede grafikler sunan hızlı tempolu oyun, benzerlerinden çok ta farklı oynanış sunmuyor.Oyunda genellikle engelleri zıplayarak geçiyorsunuz. Arada yükseltilebilir ev yapımı araçlara binip harika şovlar yapıyorsunuz. Bazen de şekilli hareketler yapmanızı isteyen görevlere katılıyorsunuz.

 Bir harita üzerinden ilerlediğiniz oyunda tavşanların görünümlerini değiştirme, yeteneklerini geliştirme şansına sahipsiniz. Bisiklet sürücüsü, ninja, kaptan, motosiklet çetesi, rugby oyuncusu, Vikingler, demir adam ve daha pek çok kostüm mevcut. Her kostümün farklı bir güç verdiğini, olağanüstü yeteneğinizi açığa çıkardığını belirteyim.

Rabbids Crazy Rush indir
DİĞER SÜRÜMLER